Sposoby płatności

 

Zapłata przy odbiorze

Zapłata za zamawiany towar następuje w momencie dostarczenia towaru. Jest to płatność gotówkowa przekazywana kurierowi/dostawcy przy odbiorze przesyłki.

 

Płatność on line

Płatność wykonywana poprzez Przelewy24.pl - podczas składania zamówienia nastąpi przekierowanie na stronę Przelewy24 i do wybranej przez Ciebie metody płatności. Możesz skorzystać z opcji:

  • przelew elektroniczny (natychmiastowy)
  • karta płatnicza
  • przelew tradycyjny
 

PROCES UDZIELANIA KREDYTU NA ZAKUP TOWARÓW/USŁUG

1. Wybierz towar i złóż zamówienie
Skorzystaj z Credit Agricole Raty, wybierając jako formę płatności Credit Agricole Raty. Minimalna kwota kredytu zależy od indywidualnych ustaleń ze sklepem, w którym dokonujesz zakupu.

2. Złóż wniosek
Wypełnij wniosek kredytowy na stronie Banku, po przekierowaniu ze sklepu internetowego lub linku, który otrzymałeś od pracownika sklepu. Link do wniosku otrzymasz od sprzedawcy sklepu na podany przez Ciebie adres mailowy. Link jest jednorazowy, a po upływie 7 dni utraci swoją ważność.Uzupełnij swoje dane we wniosku, zapoznaj się z warunkami udzielenia kredytu i prześlij wniosek do Banku. Po chwili otrzymasz wstępną decyzję kredytową.

3. Potwierdź swoją tożsamość
Wykonaj przelew identyfikacyjny na kwotę 1 zł na wskazany rachunek Banku i załącz zdjęcia dowodu osobistego, aby potwierdzić swoją tożsamość(o ile będzie to wymagane).

4. Podpisz umowę kredytową
Zaakceptuj regulamin i podpisz umowę kredytową i Kartę Klienta hasłem, które otrzymasz SMS-em. Podpisaną przez Bank umowę kredytową otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, gdy Bank zweryfikuje Twoje dane.

5. Realizacja zamówienia
Sklep zrealizuje zamówienie i wyśle do Ciebie towar.

Firma TECHFIX Marcin Sławiński oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.

 

Przelew - przedpłata

Tradycyjny przelew internetowy na nasze konto w Banku ING.

Po złożeniu zamówienia należy wskazaną kwotę zapłacić na nasz rachunek konta bankowego. Zamówienie zostanie zrealizowane po otrzymaniu wpłaty.

Dane konta:
ING Bank Śląski

Numer konta bankowego:
89 1050 1793 1000 0090 3052 9912

 

Odroczony termin płatności - 14 dni

Dla instytucji finansowanych z budżetu państwa (szkoły, urzędy, itp.) realizujemy zamówienia z odroczonym terminem płatności ("na przelew" - 14 dni).

Aby zrealizować zamówienie z odroczonym terminem płatności należy przysłać do nas mailem oficjalne zamówienie (najlepiej na druku "firmowym" zamawiającej instytucji), podpisane przez osobę upoważnioną. W takim przypadku dostawa możliwa tylko i wyłącznie na adres zamawiającej instytucji.