Sposoby płatności

 

Zapłata przy odbiorze

Zapłata za zamawiany towar następuje w momencie dostarczenia towaru. Jest to płatność gotówkowa przekazywana kurierowi/dostawcy przy odbiorze przesyłki.

 

Płatność on line

Płatność wykonywana poprzez Przelewy24.pl - podczas składania zamówienia nastąpi przekierowanie na stronę Przelewy24 i do wybranej przez Ciebie metody płatności. Możesz skorzystać z opcji:

  • przelew elektroniczny (natychmiastowy)
  • karta płatnicza
  • przelew tradycyjny
 

Raty on line – BGŻ Paribas bank

Dzięki współpracy z Bankiem BGŻ Paribas udostępniamy możliwość płatności ratalnych - tak by zakup niezbędnego sprzętu nie wpływał na Waszą płynność finansową. Więcej informacji o Ratach On-Line można znaleźć tutaj.

 

Przelew - przedpłata

Tradycyjny przelew internetowy na nasze konto w Banku ING.

Po złożeniu zamówienia należy wskazaną kwotę zapłacić na nasz rachunek konta bankowego. Zamówienie zostanie zrealizowane po otrzymaniu wpłaty.

Dane konta:
ING Bank Śląski

Numer konta bankowego:
89 1050 1793 1000 0090 3052 9912

 

Odroczony termin płatności - 14 dni

Dla instytucji finansowanych z budżetu państwa (szkoły, urzędy, itp.) realizujemy zamówienia z odroczonym terminem płatności ("na przelew" - 14 dni).

Aby zrealizować zamówienie z odroczonym terminem płatności należy przysłać do nas mailem oficjalne zamówienie (najlepiej na druku "firmowym" zamawiającej instytucji), podpisane przez osobę upoważnioną. W takim przypadku dostawa możliwa tylko i wyłącznie na adres zamawiającej instytucji.